STRP BIËNNALE is 10 dagen vol hybride kunst, muziek en technologie voor nieuwsgierige mensen. De volgende Biënnale zal plaatsvinden in 2015.
Lees meerSTRP SHARE is een bundeling van projecten voor kennisdeling en cultuuroverdracht. Voor jong en oud, van liefhebber tot professional.
STRP heeft op dit moment geen evenement lopen waarvoor tickets kunnen worden gekocht.
Lees meer



Test op STRP meets Discovery Festival of koffie, een lichtdouche of toch een dutje hét middel is om door te kunnen halen tot 5 uur 's nachts in het slaaponderzoek van Philips Research. Of laat je emoties meten met een draagbare EEG hersenscanner van Holst Centre. Doe mee met de file-, wave- of flowexperimenten van de TU/e en geef de onderzoekers nieuwe data over hoe we de ‘intelligentie van de zwerm’ kunnen toepassen in complexe, menselijke omgevingen! Benieuwd? Bekijk het gehele programma op discoveryfestival.nl.
STRP linkt kunst, leven en technologie voor een breed maar vooral nieuwsgierig publiek. Meemaken en meedoen staan daarbij voorop.