video

Context

Zoek in 'Context'

STRP School

Zoek in 'STRP School'
STRP School

Partners

 

Bart Hess - Echo

2011 (projectie)

‘Echo’ is een animatie die Bart Hess maakte voor het Nationaal Glasmuseum. Het is een simpele maar complexe minimalistische weergave van het menselijk lichaam, digitaal vertraagd en herhaald. Het transparante menselijke silhouet lijkt te stromen en transformeert naar de bewegingen van het lichaam. Een prachtig werk dat je bij de ingang welkom heet bij het STRP Festival! Bart Hess maakte ook samen met Heyheyhey de STRP mutant en STRP teaser.


Bart Hess (1984) heeft vooral naam gemaakt met zijn lichaamsvervormende en vervreemdende werk. Het materiaal lijkt soms letterlijk op de huid te groeien. Bart Hess ontwikkelde speciaal voor Lady Gaga een tijdelijke “slijm outfit” om herboren te worden, te zien in de 'Born This Way' videoclip. Hess begeeft zich zowel op het terrein van de fotografie, mode, als animatie en textielontwerp. Ondanks dat zijn werk nogal synthetisch en futuristisch lijkt, haalt Hess zijn inspiratie vooral uit de natuur en dieren.
 

Ophalen van tweets.
Ophalen van Flickr afbeeldingen
About STRP
 
Het STRP Festival is één van de grootste kunst, muziek en technologie festivals in Europa. Van 18 tot en met 27 november smelt interactieve kunst, muziek, film, live-cinema, performances, symposiums, dans, games en robotics samen in het Klokgebouw, Eindhoven.
Lees meer
Search entire website
 
Newsletter
 
Pages
 
design & concept by HEYHEYHEY website by The Cre8ion.Lab